Zeynep Bastık ameliyat olacağını duyurdu! ‘Nefes alamamak berbat bir şey’

Son dönemin en popüler şarkıcılarından biri olan Zeynep Bastık, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yaptığı bir hareket ile herkesi şaşırtmıştı. 30 yaşındaki ünlü isim, oy kullanacağı sınıfın önündeki yoğunluğu gören Zeynep Bastık ise kendisi yerine asistanını sıraya geçirmişti.

“ÇOK SIRA VAR, BEKLEYEMEYECEĞİM”

Ardından okuldan çıkan Bastık, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çok sıra var. Ben beklemeyeceğim, asistanımı bırakıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Yaklaşık yarım saat geçtikten sonra tekrar sandık başına dönen şarkıcı, sıranın kendine gelmesiyle oyunu kullanmıştı.

AMELİYAT OLACAĞINI DUYURDU

Bu hareketiyle günlerce gündemden düşmeyen Zeynep Bastık, son olarak 2.1 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla adından söz ettirdi.

Ameliyat olacağını duyuran Bastık, kulak-burun-boğaz doktoruna göründüğünü ve bunun sonucunda burnundan operasyon geçirmesi gerektiğini öğrendiğini söyledi.

“BURNUMUN ŞEKLİNE BİR ŞEY OLMAYACAKMIŞ”

Ünlü isim, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

Kulak-burun-boğaz randevum vardı. Meğer ciddi bir deviasyonum varmış. Ve ameliyat olmam gerekiyormuş. Burnumun şekline de bir şey olmayacakmış. Çok kısa sürecekmiş. Uyuyamadığım ve nefes alamadığım için taktığım bantların sebebi belli oldu böylelikle. Nefes alamamak berbat bir şey dostlar. Gidin görünün. Kamu spotu saati.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x